| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QTK171 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 ΣΥΝΟΛΟ το μήνα |
| Όνομα προϊόντος: | διανομέας εισιτηρίων συστημάτων διαχείρισης σειρών αναμονής | Λειτουργία: | Εκτύπωση εισιτηρίου συμβολικού αριθμού στον πελάτη |
|---|---|---|---|
| γλώσσα: | Πολυγλωσσική υποστήριξη | Χρώμα: | Ασημί Γκρι και Σκούρο Γκρι |
| Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής Dual Epson 80mm | Οθόνη αφής: | Οθόνη αφής IR 17 ιντσών |
| Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ | Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο |
| Πιστοποιητικό: | Εγκεκριμένο πιστοποιητικό CE | ||
| Επισημαίνω: | Περίπτερο διανομέων εισιτηρίων οθόνης αφής IR,Περίπτερο διανομέων διοικητικών εισιτηρίων σειρών αναμονής,Συμβολικό σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής αριθμού |
||
Σύστημα Διαχείρισης Ουράς με Οθόνη Αφής IR, Μηχάνημα Έκδοσης Εισιτηρίων, Κιόσκι, Αριθμός Εισιτηρίου, Μηχάνημα Εισιτηρίων
Διανομέας Εισιτηρίων Αριθμού Σειράς
Περιγραφή Διανομέα Εισιτηρίων:
Ο πελάτης θα επιλέξει την επιθυμητή υπηρεσία μέσω αυτού του διανομέα εισιτηρίων. Οι επιλογές υπηρεσιών θα εμφανίζονται σε πολλές γλώσσες. Μόλις ο πελάτης επιλέξει την υπηρεσία, με βάση την τρέχουσα κατάσταση της ουράς και τη φύση της υπηρεσίας του, θα εκτυπωθεί ένα εισιτήριο που θα υποδεικνύει τον αριθμό εισιτηρίου, τον αριθμό του γκισέ και τυχόν διαφημιστικό κείμενο. Η λύση διανομέα εισιτηρίων μας υποστηρίζει τόσο διανομείς εισιτηρίων με οθόνη αφής όσο και με κουμπιά.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Δημιουργεί / Εκτυπώνει εισιτήρια που περιέχουν ημερομηνία, όνομα υποκαταστήματος, αριθμό εισιτηρίου, λίστα επιλεγμένων υπηρεσιών, αριθμό πελατών που περιμένουν κ.λπ.
- Κατηγοριοποιεί τους πελάτες με προτεραιοποίηση των υπηρεσιών.
- Το σύστημα επιτρέπει στον διαχειριστή του συστήματος να προσαρμόζει το μενού υπηρεσιών / να προσθέτει ή να αφαιρεί υπηρεσίες σύμφωνα με τις ανάγκες της επιχείρησης
- Πολλαπλές υπηρεσίες ή υπηρεσίες με συνδυασμένη επιλογή σε ένα μόνο εισιτήριο.
- Υποστήριξη πολλαπλών γλωσσών
- Το Κιόσκι εμφανίζει διαφημιστικά μηνύματα / μηνύματα συμμόρφωσης κατά τη διάρκεια της αδράνειας.
- Δημιουργεί ηχητικές ειδοποιήσεις (φωνή) και εμφανίζει τις πληροφορίες στην οθόνη LCD.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
| Μέγεθος Οθόνης LCD | 17 ίντσες |
| Οθόνη Αφής |
Υπέρυθρη οθόνη αφής, διάρκεια ζωής ενός σημείου αφής 50 εκατομμύρια φορές; |
| Ντουλάπι | Ντουλάπι κιόσκι από ψυχρό χάλυβα, μεταλλικό χρώμα αυτοκινήτου, αντιμαγνητικό, αντιστατικό, Πλήρως ατσάλινο αεροδυναμικό ντουλάπι |
| Χρώμα | Κύριο σώμα ασημί, πλαίσιο οθόνης Σκούρο Γκρι |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows OS |
| Τροφοδοτικό | 110--240V 50Hz/60Hz |
| Ηχείο |
Με διπλό κανάλι και στερεοφωνικό σύστημα ενισχυτή surround για φωνητικές κλήσεις σε πολλές γλώσσες |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία: +5°C~+35°C Υγρασία: 40% ~ 80% |
| Θύρα | USB, RJ45 |
| Μέγεθος προϊόντος | 1450mm(Υ)*470mm(Π)*250mm(Β) |
| Καθαρό βάρος | 39KG |
| Εκτυπωτής | Θερμικός εκτυπωτής 80mm με αυτόματο κόφτη |
| Ασύρματη Συχνότητα | Κανάλι 433, ισχυρή ικανότητα κατά των παρεμβολών |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1490mm*580mm*490mm |
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό