| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QMS201 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Epson 80mm θερμικός εκτυπωτής |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Windows XP / Windows 7 | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών,Σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms χάλυβα,Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ σύστημα Qms χάλυβα |
||
Αυτόματο Σύστημα Ασύρματης Διαχείρισης Ουρών για Τράπεζες/Ηλεκτρονικά/Νοσοκομεία/Τηλεπικοινωνίες με 10 Γκισέ
ΛΥΣΕΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΟΥΡΩΝ
Το Σύστημα Διαχείρισης Ουρών μας διευκολύνει τη διαχείριση των πελατών. Περιλαμβάνει τις ακόλουθες συσκευές:
• Διανομέας Εισιτηρίων αφής για την έκδοση αριθμού σειράς στον πελάτη;
• Οθόνες LED παραθύρου/γκισέ για τοποθέτηση πάνω από το γκισέ για την εμφάνιση του τρέχοντος αριθμού κλήσης στην ουρά;
• Πληκτρολόγιο: επόμενος πελάτης, παύση, επανάκληση, μεταφορά, επιστροφή κλήσης κ.λπ.
• Κύρια οθόνη LED/LCD για τοποθέτηση στο χώρο αναμονής για την εμφάνιση του κεντρικού αριθμού ουράς από όλα τα γκισέ;
• Θερμικός Εκτυπωτής: αριθμός εισιτηρίου που περιλαμβάνει όνομα υπηρεσίας, αριθμό ατόμων που περιμένουν, κ.λπ.
• Τερματικό Ανατροφοδότησης Πελατών για να κάνει ο πελάτης σχόλια
Τεχνικές Προδιαγραφές για Αξεσουάρ Συστήματος Διαχείρισης Ουρών
| Ντουλάπι | Ντουλάπι από ψυχρό χάλυβα όλα σε ένα |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD SAMSUNG 17" με ανάλυση 1280*1024 |
| Οθόνη Αφής | Οθόνη Αφής Υπέρυθρης Ακτινοβολίας 17" |
| Θερμικός Εκτυπωτής |
Θερμικός Εκτυπωτής Epson 80mm με αυτόματο κόφτη Το Εισιτήριο Περιλαμβάνει (Ώρα, Ημερομηνία, Αριθμός Εισιτηρίου, Αριθμός Εισιτηρίων σε Αναμονή, Όνομα & Τύπος Υπηρεσίας, Αριθμός Γκισέ, λογότυπο της εταιρείας σας και άλλο διαφημιστικό κείμενο...). |
| Διαμόρφωση PC |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3, 64G SSD, 6 θύρες USB Εγκατεστημένο Λειτουργικό Σύστημα Windows |
| Ηχείο | Ενσωματωμένος ενισχυτής και 2 ηχεία |
| Τροφοδοτικό | 110V-240V |
|
Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Ουρών |
1. Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Ουρών: ελέγχει και διαχειρίζεται τις ουρές, μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία κλήσης πολλαπλών γλωσσών και μετάφρασης πολλαπλών γλωσσών, και μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία στατιστικών αναφορών 2. Η διεπαφή, η γλώσσα και η μορφή του εισιτηρίου μπορούν να προσαρμοστούν, και μπορείτε να προσθέσετε λογότυπο ή άλλες πληροφορίες στο εισιτήριο, όπως ώρα, άτομα σε αναμονή, οι πληροφορίες μπορούν να επεξεργαστούν 3. Υποστηρίζονται Αραβικά, Αγγλικά, Μπενγκάλι, Γαλλικά, Ρωσικά, Ισπανικά κ.λπ. πολλαπλές γλώσσες |
Γκισέ Call Pad Μονάδα SX-QKP21
| Κουμπί | 21 κουμπιά πολλαπλών λειτουργιών |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 8 ψηφίων, 5 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό ουράς του καλούμενου πελάτη, 3 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό πελατών σε αναμονή. |
| Τροφοδοτικό | 5V |
| Επικοινωνία | Ενσύρματη ή Ασύρματη |
| Κουμπί Πολλαπλών Λειτουργιών | "Κλήση", "Επανάκληση", "Μεταφορά" "Ειδική Κλήση" "Αποθήκευση ουράς και επιστροφή κλήσης" κ.λπ. |
| Υποστηρίζεται επίσης λογισμικό κλήσης μέσω pad | |
Οθόνη LED Γκισέ SX-CD04
| Προδιαγραφές για Οθόνη LED Γκισέ: |
|
Οθόνη LED 8 ψηφίων ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ
Οθόνη 4 ψηφίων για τον αριθμό εισιτηρίου & 2 ψηφία για τον αριθμό γκισέ, με βέλος για την κατεύθυνση προς τον αριθμό γκισέ
Η μορφή και το μέγεθος της οθόνης μπορούν να προσαρμοστούν
Τροφοδοτικό 110V-240 V
Διαθέσιμο ενσύρματο ή ασύρματο |
Κουτί Πολυμέσων με Οθόνη Κατάστασης Ουράς SX-MPB06
| Προδιαγραφές γιαΚουτί Αναπαραγωγής: |
|
* CPU: Διπύρηνος 2.4GHZ Μνήμη 4G, SSD 64G * Λειτουργικό Σύστημα: Windows |
|
*Ενσωματωμένο Λογισμικό Πολυμέσων και Αριθμού Ουράς, μπορεί να χωρίσει την οθόνη σε πολλές ζώνες, η μία πλευρά μπορεί να παίζει διαφημιστικό βίντεο, η άλλη πλευρά μπορεί να παίζει πληροφορίες ουράς, στο κάτω μέρος μπορεί να εμφανίζεται κυλιόμενο κείμενο. χρησιμοποιώντας το κουτί αναπαραγωγής, ο αριθμός ουράς εμφανίζεται στην οθόνη LCD *Έξοδος βίντεο: τουλάχιστον μπορεί να υποστηρίξει εικόνα με ανάλυση 1024 × 768 / 75 Hz; *Υποστηριζόμενες μορφές βίντεο: MPEG-1, MPEG-2 MP@HL, MPEG-4 ASP@L5, κ.λπ. *Υποστηριζόμενες μορφές εικόνας: JPG, BMP, στατικό GIF |
Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Ουρών
| UnicodeQueue Λογισμικό Μηχανής | |
| Στοιχείο | Λειτουργία |
| 1. Πρόγραμμα Συστήματος Ελέγχου Ουρών | Ελέγχει ολόκληρο το σύστημα |
| 2. Λογισμικό QueuePlatform | Προσαρμοσμένη ρύθμιση της μηχανής ουράς |
| 3. Λογισμικό Έκδοσης Εισιτηρίων | λαμβάνει έναν αριθμό εισιτηρίου ουράς και μπορεί να προσαρμόσει την εικόνα φόντου και την εικόνα κουμπιού και μπορεί να σχεδιάσει τη θέση του κουμπιού κ.λπ. |
| 4. Λογισμικό Συστήματος Αναφορών Ουρών | παρέχει επαρκείς χρήσιμες αναφορές |
![]()
Διαχείριση ΟυρώνΣυσκευές
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό