| Τόπος καταγωγής: | Guangzhou |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QTK171 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Όνομα προϊόντος: | διανομέας εισιτηρίων συστημάτων διαχείρισης σειρών αναμονής | Λειτουργία: | Εκτύπωση εισιτηρίου συμβολικού αριθμού στον πελάτη |
|---|---|---|---|
| γλώσσα: | Πολυγλωσσική υποστήριξη | Χρώμα: | Ασημί Γκρι και Σκούρο Γκρι |
| Εκτυπωτής: | Διπλός θερμικός εκτυπωτής 80mm | Οθόνη αφής: | Οθόνη αφής IR 17 ιντσών |
| OS: | Windows | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | Πιστοποιητικό: | Εγκεκριμένο πιστοποιητικό CE |
| Επισημαίνω: | Σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής οθόνης αφής IR,Πολυ γλωσσικό περίπτερο διανομέων εισιτηρίων,Αντιμαγνητικό περίπτερο διανομέων εισιτηρίων |
||
Αυτόματη μηχανή διαχείρισης ουράς Διανομέας εισιτηρίων Ουράς Κιόσκου Μηχανή αριθμού με διπλό εκτυπωτή
Τόκεν αριθμός ουράς Διαχείριση εισιτηρίων Dispenser
Περιγραφή:
Ο πελάτης θα επιλέξει την επιθυμητή υπηρεσία μέσω αυτού του δανειστή.με βάση την τρέχουσα κατάσταση της ουράς και τη φύση της υπηρεσίας τουςΗ λύση διανομής εισιτηρίων μας υποστηρίζει τόσο τον διανομέα token βασισμένο στο άγγιγμα όσο και τον διανομέα token βασισμένο σε κουμπιά.
Βασικά χαρακτηριστικά
-Δημιουργεί / εκτυπώνει κωδικούς που περιέχουν ημερομηνία, όνομα υποκαταστήματος, αριθμό κωδικού, κατάλογος επιλεγμένων υπηρεσιών, αριθμό υπολοίπου κλπ.
- Κατατάσσει τους πελάτες με προτεραιότητα τις υπηρεσίες.
- Το σύστημα επιτρέπει στον διαχειριστή του συστήματος να προσαρμόσει το μενού / προσθέστε διαγράψτε την υπηρεσία σύμφωνα με τις ανάγκες της επιχείρησης
- Πολλαπλές υπηρεσίες ή υπηρεσίες με ζευγαρωμένη επιλογή σε ένα ενιαίο σύμβολο.
- Πολυγλωσσική υποστήριξη
- Το Κιόσκο έχει αναμνηστικά μηνύματα προώθησης / συμμόρφωσης ενώ είναι αδρανές.
- Δημιουργεί τις φωνητικές ειδοποιήσεις και εμφανίζει τις πληροφορίες στην οθόνη LCD.
- Υποστήριξη επιλογή Feedback πελατών
- Ενσωματωμένο με ανοικτή πλατφόρμα υλικού πρότυπου, χωρίς εξάρτηση από ιδιόκτητο υλικό
- Λειτουργεί στο λειτουργικό σύστημα Windows
- Εύκολη εγκατάσταση και ρυθμιζόμενο λογότυπο, εικόνα φόντου και χρώμα μάρκας
Τεχνικές προδιαγραφές:
| Μέγεθος LCD | 17 ίντσες |
| Εικόνα αφής |
Εικονική οθόνη υπέρυθρης ακτινοβολίας, διάρκεια ζωής 50 εκατομμυρίων φορές σε ένα σημείο ακτινοβολίας. |
| ντουλάπι | Κρύο ατσάλι ντουλάπι κιόσκι, χρώμα για αυτοκίνητα, αντιμαγνητικό, αντιστατικό, Πλήρης ατσάλινο υδραυλικό ντουλάπι |
| Χρώμα | Κύριο σώμα, σκούρο γκρι |
| ΕΣ | Λεπτομέρια |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-240V 50Hz/60Hz |
| Ομιλητής |
Με διπλό κανάλι και στερεοφωνικό σύστημα ενισχυτή surround για φωνητική κλήση σε πολλαπλές γλώσσες |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία: +5°C ~ +35°C υγρασία: 40% ~ 80% |
| Λιμάνι | USB, RJ45 |
| Μέγεθος προϊόντος | 1450mm ((H) * 470mm ((W) * 250mm ((D) |
| Καθαρό βάρος | 39 κιλά |
| Εκτυπωτής | Θερμικός εκτυπωτής 80 mm |
| Ασύρματη συχνότητα | 433 κανάλι, ισχυρή ικανότητα κατά της παρεμβολής |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1490mm*580mm*490mm |
Άλλα εξαρτήματα του συστήματος διαχείρισης ουράς
|
Τερματικό κλήσης σταθμού εργασίας |
Δείκτης LED |
|
Κεντρική οθόνη LED |
Κεντρική οθόνη LCD |
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό