| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QMS186 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Windows | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | Υπέρυθρο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων,21.5» σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων,19» σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων |
||
Μηχάνημα διανομής εισιτηρίων με οθόνη αφής υπερύθρων 17 ιντσών, σύστημα διαχείρισης ουρών
Κύρια οφέλη του έξυπνου συστήματος ουρών
ΣΥΣΤΑΣΗ
Φαρμακεία, Γενικά και ιδιωτικά ιατρικά κέντρα, Οδοντίατροι, Καταστήματα ομορφιάς, σολάρια, κομμωτήρια
Μεσιτικά γραφεία, Δημοτικές υπηρεσίες, Περιφερειακές υπηρεσίες, Οργανισμοί στέγασης,
Φοροεισπρακτικά γραφεία, Πανεπιστήμια, Κολλέγια, Σχολές ξένων γλωσσών, Μικρές τράπεζες καιΥποκαταστήματα οικοδομικών συνεταιρισμών
Εστιατόρια αυτοεξυπηρέτησης και γρήγορου φαγητού, μικρά και μεσαία καταστήματα, Γκαλερί, Μουσεία,
Εκθεσιακά κέντρα, Διοργανωτές συνεδρίων και εκδηλώσεων
Εσωτερικοί χώροι παιχνιδιού, Λούνα παρκ, Αθλητικές αρένες
Το πλήρες σύστημα ουρών αποτελείται από τα εξής:
1. Διανομέας εισιτηρίων: Οθόνη LCD με οθόνη αφής υπερύθρων + Βιομηχανικός υπολογιστής + Θερμικός εκτυπωτής με αυτόματο κόφτη (Όλα ενσωματωμένα σε μία μονάδα)
2. Τερματικό ή υπολογιστής ταμείου για κλήση ταμείου, όπου εγκαθίσταται το λογισμικό κλήσης ταμείου
3. Κύρια οθόνη LED/LCD (ες) στον κοινό χώρο αναμονής.
4. Οθόνες ταμείου LED/LCD πάνω από το ταμείο (Προαιρετικό)
5. Όλες οι μονάδες διασυνδέονται μέσω RS485 ή ασύρματων τρόπων
Κιόσκι δαπέδου (Οθόνη αφής)
| Τεχνικές προδιαγραφές – SX-QTK171 | |
| Οθόνη |
17" LCD – Οθόνη αφής υπερύθρων |
| Προσανατολισμός | Τυπική διάταξη σε κατακόρυφο μοντέλο |
|
Επιλογές μενού (Αριθμός υπηρεσιών) |
Υποστήριξη για υπομενού υπηρεσιών |
| Περίβλημα | Βαμμένο σώμα από ψυχρό χάλυβα |
| Χρώμα σώματος | Γκρι και ασημί (Διαθέσιμα και άλλα χρώματα) |
| Εκτυπωτής κουπονιών | Θερμικός εκτυπωτής υψηλής ταχύτητας (με αυτόματο κόφτη) |
| Πλάτος εκτύπωσης κουπονιού | Από 80 mm |
| Ύψος εκτύπωσης κουπονιού | Απεριόριστο – ανάλογα με το μήκος του ρολού |
| Ενσωματωμένο σύστημα ελέγχου | Ενσωματωμένο με το κύριο σύστημα ελέγχου ουρών Shangxu |
| Διεπαφή επικοινωνίας |
Ενσωματωμένο Ethernet / USB / RS-232 |
| Βιομηχανικός υπολογιστής | Επεξεργαστής Intel 2.41GHZ |
| Μνήμη | 500G ενσωματωμένη |
| Ήχος | Ενσωματωμένος ενισχυτής ήχου & μίνι ηχεία |
| Μέγιστοι διανομείς ανά τοποθεσία | 512 (Ενσωματωμένο) Απεριόριστο (Ανεξάρτητο) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10° έως 75°C |
| Υγρασία αποθήκευσης | 5% έως 9% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5° έως 50°C |
| Τροφοδοτικό | AC-220 V |
| UnicodeQueue Λογισμικό μηχανής | |
| Στοιχείο | Λειτουργία |
| 1. Πρόγραμμα συστήματος ελέγχου ουρών | Ελέγχει ολόκληρο το σύστημα |
| 2. Λογισμικό QueuePlatform | Προσαρμοσμένη ρύθμιση της μηχανής ουρών |
| 3. Λογισμικό έκδοσης εισιτηρίων | Λήψη εισιτηρίου αριθμού ουράς και δυνατότητα προσαρμογής της εικόνας φόντου και της εικόνας κουμπιού και δυνατότητα σχεδιασμού της θέσης του κουμπιού κ.λπ. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό