| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QMS013 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Epson 80mm θερμικός εκτυπωτής |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Παράθυρα OS | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | Συμβολικό σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής επίδειξης αριθμού,Σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής τράπεζας 17 ίντσας,Διοικητική μηχανή σειρών αναμονής καταστημάτων τηλεπικοινωνιών |
||
Μηχάνημα Κλήσης Αριθμού Ουράς Συστήματος Διαχείρισης Ουράς με Οθόνη Αφής για Τράπεζες, Νοσοκομεία, Τηλεπικοινωνίες
Περιοχές Εφαρμογής Συστήματος Διαχείρισης Ουράς
| Τράπεζες | Ταξιδιωτικά Γραφεία |
| Ασφαλιστικοί Οργανισμοί | Αεροδρόμια |
| Καταστήματα Κινητής Τηλεφωνίας | Τουριστικά Γραφεία Πληροφόρησης |
| Κυβερνητικοί Οργανισμοί | Υποστήριξη Τηλεφωνικών Κέντρων |
| Κέντρα Εξυπηρέτησης Πελατών | Πάροχοι Τηλεπικοινωνιών |
| Νοσοκομεία & Κλινικές | Ηλεκτρολογικό Τμήμα |
| Υπουργεία | Εκπαιδευτικά Ιδρύματα |
Στοιχείο Συστήματος Διαχείρισης Ουράς
Μηχάνημα Έκδοσης Εισιτηρίων:
Μηχάνημα έκδοσης εισιτηρίων & διαφήμισης. Οθόνη & Επεξεργαστής Εισιτηρίων.
Πλήρης Εποπτεία & καλύτερος προγραμματισμός.
Έκδοση εισιτηρίου σε πολλαπλές γλώσσες.
Τεχνικές Προδιαγραφές για Μηχάνημα Εισιτηρίων Ουράς 17 ιντσών
•17 ιντσών οθόνη LCD με οθόνη αφής υπερύθρων • Επιλογή απαιτούμενης υπηρεσίας. • Το εισιτήριο εκτυπώνεται με το επιλεγμένο όνομα υπηρεσίας, τον αριθμό εισιτηρίου, τον αριθμό των ατόμων που περιμένουν, την ημερομηνία & ώρα, μήνυμα καλωσορίσματος και διαφημιστικό κείμενο • Περιλαμβάνει δυνατότητες αναφοράς σε πραγματικό χρόνο. • Ενσωματωμένο Βιομηχανικό PC • Δυνατότητα σύνδεσης ενσύρματα ή ασύρματα μέσω RS485•Υποστήριξη πολλαπλών γλωσσών•Προσαρμόσιμο
| Ντουλάπι | Ντουλάπι κιόσκι από ψυχρό χάλυβα "όλα σε ένα" |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 17" με ανάλυση 1280*1024 |
| Οθόνη Αφής | Οθόνη Αφής Υπερύθρων 17" |
| Θερμικός Εκτυπωτής | Θερμικός εκτυπωτής 80mm με αυτόματο κόφτη |
| Διαμόρφωση PC |
CPU: Intel 2.41Ghz, 2G DDR3 500G HDD, 6 θύρες USB Εγκατεστημένο Λειτουργικό Σύστημα Windows |
| Ηχείο | Ενσωματωμένος ενισχυτής και 2 ηχεία για φωνή κλήσης σε αραβικά/γαλλικά/ρωσικά κ.λπ. πολλαπλές γλώσσες |
| Τροφοδοτικό | 110V-240V |
|
Σύστημα Διαχείρισης Ουράς |
1. Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Ουράς: ελέγχει και διαχειρίζεται τις ουρές, μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία κλήσης σε πολλαπλές γλώσσες και μετάφρασης σε πολλαπλές γλώσσες, και μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία στατιστικών αναφορών
2. Η διεπαφή, η γλώσσα και η μορφή του εισιτηρίου μπορούν να προσαρμοστούν, και μπορείτε να προσθέσετε λογότυπο ή άλλες πληροφορίες στο εισιτήριο, όπως ώρα, άτομα που περιμένουν, οι πληροφορίες μπορούν να επεξεργαστούν |
Σχόλια Πελατών:
Βοηθά τους πελάτες να παρέχουν σχόλια.
Βοηθά τους πελάτες να δίνουν σχόλια στον μετρητή.
Διαθέσιμη επιλογή σχολίων από τον κύριο μετρητή.
Στατιστικά ανασκοπήσεων βάσει υπαλλήλου.
Κύρια Οθόνη Αριθμού Ουράς Χώρου Αναμονής:
Κύρια οθόνη όλων των ουρών κατάλληλη για τον χώρο αναμονής.
Οθόνη Αριθμού Ουράς με βίντεο ταυτόχρονα.
Οθόνη μετρητή για νέο αριθμό που κλήθηκε. Επιτραπέζιες & πολλαπλές σχεδιαστικές μονάδες οθόνης μετρητή.
Κιτ ανάρτησης με πολλαπλές σχεδιαστικές κύριες οθόνες.
Πάνελ Κλήσης
Επανάληψη κλήσης από τον τερματικό σταθμό. Μεταφορά κλήσης από τον τερματικό σταθμό. Κλείσιμο του πελάτη.
Τοποθέτηση πελάτη στη λίστα αναμονής.
Λογισμικό Πλήρους Συστήματος Διαχείρισης Ουράς Shangxu
| UnicodeQueue Λογισμικό Μηχανής | |
| Στοιχείο | Λειτουργία |
| 1. Πρόγραμμα Συστήματος Ελεγκτή Ουράς | Ελέγχει ολόκληρο το σύστημα |
| 2. Λογισμικό QueuePlatform | Προσαρμοσμένη ρύθμιση της μηχανής ουράς |
| 3. Λογισμικό Εκδότη Εισιτηρίων | Λήψη εισιτηρίου αριθμού ουράς και δυνατότητα προσαρμογής της εικόνας φόντου και της εικόνας κουμπιού και σχεδιασμού της θέσης του κουμπιού κ.λπ. |
| 4. Λογισμικό Συστήματος Αναφορών Ουράς | Παρέχει επαρκείς χρήσιμες αναφορές |
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό