| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | SX-QTK171 QMS |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Windows | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής,Συμβολικό σύστημα αναμονής αριθμού ασύρματο,Ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής νοσοκομείων τράπεζας |
||
Μηχανή Κλήσης Αριθμού Προτεραιότητας για Ασύρματο Σύστημα Ουράς σε Τράπεζες/Νοσοκομεία/Κλινικές/Φαρμακεία
Στοιχείο Συστήματος Διαχείρισης Ουράς
| Ντουλάπι | Ντουλάπι από ψυχρό χάλυβα "όλα σε ένα" |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 17" με ανάλυση 1280*1024 |
| Οθόνη Αφής | Οθόνη Αφής IR 17" |
| Θερμικός Εκτυπωτής | Θερμικός εκτυπωτής 80mm με αυτόματο κόφτη |
| Διαμόρφωση PC |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 64G SSD 6 θύρες USB Εγκατεστημένο λειτουργικό σύστημα Windows |
| Ηχείο | Ενσωματωμένος ενισχυτής και 2 ηχεία για φωνή κλήσης σε αραβικά/γαλλικά πολλαπλών γλωσσών |
| Τροφοδοτικό | 110V-240V |
|
Σύστημα Διαχείρισης Ουράς |
1. Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Ουράς: ελέγχει και διαχειρίζεται τις ουρές, μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία κλήσης πολλαπλών γλωσσών και μετάφρασης πολλαπλών γλωσσών, και μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία στατιστικών αναφορών
2. Η διεπαφή, η γλώσσα και η μορφή του εισιτηρίου μπορούν να προσαρμοστούν, και μπορείτε να προσθέσετε λογότυπο ή άλλες πληροφορίες στο εισιτήριο, όπως ώρα, αναμένοντες πελάτες, οι πληροφορίες είναι επεξεργάσιμες |
![]()
![]()
| Κουμπί Πίεσης | 21 κουμπιά πολλαπλών λειτουργιών |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 8 ψηφίων, 5 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό ουράς του καλούμενου πελάτη, 3 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό των αναμενόντων πελατών. |
| Τροφοδοτικό | 5V |
| Επικοινωνία | Ενσύρματη ή Ασύρματη |
| Κουμπί Πολλαπλών Λειτουργιών | "Κλήση", "Επανάκληση", "Μεταφορά" "Αποθήκευση ουράς και επανάκληση" "Υπενθύμιση χρόνου εξυπηρέτησης" "Εκκαθάριση" κ.λπ. |
| Προδιαγραφές για Οθόνη Μετρητή LED: |
|
Οθόνη Μετρητή LED 8 Ψηφίων Κόκκινου Χρώματος
4 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό εισιτηρίου & 2 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό μετρητή, με βέλος για την κατεύθυνση προς τον αριθμό μετρητή
Η μορφή της οθόνης μπορεί να προσαρμοστεί
Τροφοδοτικό 110V-240V
Διαθέσιμο ενσύρματο ή ασύρματο
|
![]()
| Προδιαγραφές για Κύρια Οθόνη LED: |
|
Οθόνη Μετρητή LED 4 Γραμμών * 8 Ψηφίων Κόκκινου Χρώματος
4 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό εισιτηρίου & 2 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό μετρητή, με βέλος για την κατεύθυνση προς τον αριθμό μετρητή
Η μορφή της οθόνης μπορεί να προσαρμοστεί
|
![]()
| Προδιαγραφές γιαΚουτί Αναπαραγωγής: |
|
* CPU: Dual Core 2.41GHZ Μνήμη 4G, SSD 64G * Λειτουργικό Σύστημα: Windows
|
|
*Ενσωματωμένο Λογισμικό Πολυμέσων και Αριθμού Ουράς, μπορεί να χωρίσει την οθόνη σε πολλές ζώνες, η μία πλευρά μπορεί να παίζει διαφημιστικό βίντεο, η άλλη πλευρά μπορεί να παίζει πληροφορίες ουράς, στο κάτω μέρος μπορεί να εμφανίζεται κείμενο που τρέχει. χρησιμοποιώντας το κουτί αναπαραγωγής, ο αριθμός ουράς εμφανίζεται στην οθόνη LCD
|
Εάν έχετε οποιοδήποτε ενδιαφέρον για το προϊόν μας Σύστημα Διαχείρισης Ουράς, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις παρακάτω πληροφορίες
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό