| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QMS0128 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Παράθυρα OS | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | Υπομονετικά συστήματα αναμονής CE,Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ σύστημα αναμονής χάλυβα υπομονετικό,Κυλημένο χάλυβα σύστημα αναμονής πατωμάτων υπομονετικό |
||
Η λειτουργία μιας υπηρεσίας πελατών δεν είναι μια απλή δουλειά. Η αποτελεσματική λειτουργία της είναι μια πραγματική πρόκληση.Αν οι πελάτες δεν αντιλαμβάνονται τους χρόνους αναμονής τους σαν αιωνιότηταΑν η παραγωγική εργασία του προσωπικού αναγνωρίζεται και απονέμεται, αν οι διευθυντές έχουν τον πλήρη έλεγχο της λειτουργίας.
Το σύστημα διαχείρισης ουράς SHNAGXU QMS δημιουργεί το τέλειο περιβάλλον στην εξυπηρέτηση πελατών σας, το οποίο σας επιτρέπει να φροντίζετε για ένα μόνο πράγμα: τους πελάτες σας.
Μονουλικός σχεδιασμός
Εύκολο στη χρήση
Χαμηλά λειτουργικά έξοδα
Ο απλός σχεδιασμός και η σαφής λίστα υπηρεσιών στην οθόνη αφής καθιστούν το Shangxu QMS ένα εύκολο στη χρήση σύστημα ουράς.Θα το χρησιμοποιήσει με αυτοπεποίθηση.Χωρίς άγχος ή αμηχανία.
Το λογισμικό που σχετίζεται με το σύστημα ουράς, παρά την συχνή πρακτική άλλων εταιρειών, διαθέτει άδεια που επιτρέπει απεριόριστο αριθμό χρηστών σε μία μόνο τοποθεσία
Συνήθως 1 Σύστημα διαχείρισης ουράς σετ περιέχει
Χρησιμοποιείται για την παρακολούθηση των επιβατών και των επιβατών.(Η λεπτομερή ποσότητα εξαρτάται από τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας)
Το σύστημα πλήρους ουράς αποτελείται από τα ακόλουθα:
1. Τραπεζομηχανή: IR Touch Screen LCD Monitor+ Βιομηχανικός υπολογιστής + Θερμικός εκτυπωτής με αυτόματο κοπτήρα ((Όλα ενσωματωμένα σε μία μονάδα)
2. τερματικό ή υπολογιστή που εγκαθιστά το λογισμικό κλήσης
3. LED/LCD κύρια οθόνη στην κοινή περιοχή αναμονής.
4. Οθόνες LED/LCD πάνω από το πάγκο (προαιρετικά)
5Όλες οι μονάδες συνδέονται μεταξύ τους μέσω RS485 ή ασύρματων οδών.
ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΠΕΣΙΠΙΚΑΣΙΑ για τον αποδέκτη εισιτηρίων
| ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΠΙΛΗΨΗΣ | |
| ScreenIR | Εικονική οθόνη LCD |
| Εκτυπωτής | Θερμικός εκτυπωτής 80 mm με αυτόματο κοπτήρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία εκτυπωτή | 24 V συνεχής |
| Εισιτήρια | Τύπος χαρτιού πλάτους 80 mm |
| Διαμονή | Χάλυβα κρύο |
| Χαρακτηριστικά | Ενσωματωμένος υπολογιστής με λειτουργικό σύστημα Windows |
| Συνιστώμενος μέγιστος αριθμός ταμειακών/συμβούλων | 20 |
| Συνιστώμενος μέγιστος αριθμός τυπωμένων εισιτηρίων την ημέρα | 3000 |
| Μέγεθος | |
| (W x D x H): | 230 x 283 x 1408 mm |
| Ονομασία UnicodeQαεΕπικοινωνία Λογισμικό μηχανής | |
| Άρθρο | Λειτουργία |
| 1. Πρόγραμμα συστήματος ελέγχου ουράς | Έλεγχος ολόκληρου του συστήματος |
| 2. Λογισμικό QueuePlatform | Προσαρμόστε τη μηχανή ουράς |
| 3. Λογισμικό εκδότη εισιτηρίων | Πάρτε ένα εισιτήριο αριθμό ουράς και μπορεί να προσαρμόσει την εικόνα φόντου και εικόνα κουμπί και μπορεί να σχεδιάσει τη θέση του κουμπιού και κλπ |
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό