| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Shangxu |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Σειρά QTK17 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
|---|
| Συνδεσιμότητα: | WI-Fi, Ethernet | Μέγεθος οθόνης: | 17 ίντσες |
|---|---|---|---|
| λιμάνια: | USB 3,0, HDMI, ο ακουστικός Jack | ΕΜΒΟΛΟ: | 4 GB |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Τροφοδοτικό: | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm | Αποθήκευση: | SSD 64 GB |
Σύστημα Διαχείρισης Ουράς Οθόνη Αφής Σημείο Εισόδου Εισιτηρίων Με Μενού Υπο-Υπηρεσιών
| Μέγεθος LCD | 17 ίντσες |
| Οθόνη Αφής | Οθόνη αφής υπερύθρων, διάρκεια ζωής ενός σημείου αφής 50 εκατομμύρια φορές;Ανάλυση: 4096*4096 |
| ντουλάπι | Ατσάλινο ντουλάπι, Αυτοκίνητο βαφή, Αντιμαγνητικό, αντιστατικό, Πλήρως ατσάλινο ρεύμαμεταλλικό ντουλάπι |
| Χρώμα | Κύριο σώμα ασημί, Πλαίσιο οθόνης Σκούρο Γκρι |
| Τροφοδοτικό | 110–240V 50Hz/60Hz |
| Ηχείο | Με διπλό κανάλι και στερεοφωνικό σύστημα ενισχυτή περιβάλλοντος χώρου;
Ισχύς: 2 x 2W; απόκριση συχνότητας: 20Hz-20KHz |
| Ανεμιστήρας | Βιομηχανικός έλεγχος είναι ανεμιστήρας αξονικής ροής, χωρίς θόρυβο, ψύξη κυκλοφορίας |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία: +5°C~+35°C Υγρασία: 40% ~ 80% |
| Θύρα | USB, RJ45 |
| Μέγεθος προϊόντος | 1450mm(Υ)*470mm(Π)*250mm(Β) |
| Καθαρό βάρος | 35KG |
| Εκτυπωτής | 80mm θερμικός εκτυπωτής |
| Ασύρματη Συχνότητα | 433 κανάλι, ισχυρή ικανότητα κατά των παρεμβολών |
Ο οργανισμός μας ειδικεύεται στην παροχή Συστήματος Διαχείρισης Ουράς στους πολύτιμους πελάτες μας. Αυτό το προϊόν χρησιμοποιείται ευρέως για τον έλεγχο των ουρών. Προσφέρεται στις τελευταίες προδιαγραφές στους πελάτες μας και είναι ιδανικό για χρήση σε διάφορες εταιρικές εγκαταστάσεις και άλλα μέρη. Η προσφερόμενη γκάμα προσαρμόζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις και τις ανάγκες των πελατών. Επιπλέον, προσφέρουμε τη γκάμα μας σε λογική τιμή για να καλύψουμε τις απαιτήσεις.
Κάθε φορά που πηγαίνουμε σε ένα σούπερ μάρκετ, τράπεζα ή εστιατόριο, συνήθως πρέπει να περιμένουμε τη σειρά μας για να λάβουμε μια υπηρεσία. Η αναμονή για μια υπηρεσία για την οποία οι πελάτες τελικά πληρώνουν μπορεί να είναι πολύ απογοητευτική για αυτούς. Για να διαχειριστούμε αυτήν την κατάσταση και να βελτιώσουμε την εμπειρία του πελάτηοι περισσότεροι κλάδοι έχουν καταφύγει σε ένα Σύστημα Διαχείρισης Ουράς. Παλαιότερα η τεχνολογία δεν ήταν τόσο προηγμένη, ωστόσο, οι καιροί έχουν αλλάξει τώρα. Σήμερα, δεν αφορά μόνο την παροχή υπηρεσιών στους πελάτες σας. Η ποιότητα μιας υπηρεσίας και η συνολική εμπειρία του πελάτη έχουν επίσης σημασία.
Ακολουθούν μερικοί από τους τρόπους με τους οποίους ένα Λογισμικό Διαχείρισης Ουράς μπορεί να σας βοηθήσει στη βελτίωση της ροής των πελατών.
Η παροχή στον πελάτη του σωστού εκπροσώπου για την αντιμετώπιση ενός συγκεκριμένου ζητήματος θα έχει σημαντικήεπίδρασηστη ροή των πελατών. Το λογισμικό θα διατηρεί αρχείο των υπηρεσιών που χρησιμοποιεί ο πελάτης. Αυτό θα είναι πολύ χρήσιμο για την εξυπηρέτηση ενός συγκεκριμένου πελάτη όποτε επισκέπτεται ξανά για να χρησιμοποιήσει την υπηρεσία.
Το Λογισμικό Διαχείρισης Ουράςπου αναπτύχθηκεαπό την Shangxu διαθέτει όλα τα παραπάνω χαρακτηριστικά που θα σας επιτρέψουν να βελτιώσετε τη ροή των πελατών σας. Δεν υπάρχει τίποτα πιο σημαντικό από τη διαχείριση των πελατών σας σε μια επιχείρηση και το λογισμικό θα σας βοηθήσει στην επίτευξη αυτού.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό