| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QMS1173 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Windows | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | σύστημα αναμονής νοσοκομείων 2G DDR3,Χρωματισμένο ψεκασμός σύστημα αναμονής νοσοκομείων,Σύστημα αναμονής CE 2G |
||
Ηλεκτρονικό Σύστημα Διαχείρισης Ουράς Εμφάνισης Αριθμού Σειράς Νοσοκομείου
Πώς Λειτουργεί το Σύστημα Διαχείρισης Ουράς;
Κάντε κύλιση παρακάτω για να βρείτε τον ενημερωμένο κατάλογο προϊόντων του συστήματος διαχείρισης ουράς Shangxu και τις λειτουργίες του με λεπτομερείς προδιαγραφές και εικόνες. Τα μοντέλα των περιπτέρων έκδοσης εισιτηρίων μας διαφέρουν στην εμφάνιση και την αίσθηση, καθώς και στη λειτουργικότητα – όπως απαιτείται από τον πελάτη ή τον χώρο. Διαφορετικοί τύποι οθονών LCD και LED για τα ταμεία, λύσεις για τους χώρους αναμονής, επιλογές κλήσης ταμείου και πράκτορα, λύσεις ραδιοσυχνοτήτων (αποσυνδεδεμένες από το εταιρικό δίκτυο) και Wi-Fi για την υποστήριξη κάθε απαίτησης και ανάγκης των πελατών.
Μηχανή Εισιτηρίων
Μηχανή Ουράς-SX-QTK173
SX-QTK173 είναι μια πλήρης και εξελιγμένη μονάδα έκδοσης εισιτηρίων του συστήματος διαχείρισης ουράς που μπορεί να υποστηρίξει όλες τις προηγμένες λειτουργίες της Ουράς.
Προδιαγραφές
| Βάρος | 50 κιλά |
| Οθόνη | IR Touch 15/17/19 ιντσών |
| Υλικό | Ήπιος Χάλυβας, Βαμμένο με σπρέι |
| Επεξεργαστής | Core 2 Duo/i3/i5/i7 |
| Μνήμη | 1Gb & άνω |
| Αποθήκευση | 80Gb & άνω |
| Δίκτυο | WiFi/Ethernet/RS232 |
| Τροφοδοτικό | 220-240V / Προστασία από Υπέρταση |
| Άλλα | Κλειδώσιμες Πίσω Πόρτες |
Χαρακτηριστικό:
Θερμική Εκτύπωση
Πολλαπλές Γλώσσες
Προστασία από Υπέρταση
Οθόνη Ταμείου LCD Τετράγωνη HDMI/VGA
Αυτή η οθόνη ταμείου είναι μια τετράγωνη οθόνη LCD που λειτουργεί με ανεξάρτητη τροφοδοσία και συνδέεται μέσω καλωδίου HDMI ή VGA. Είναι μια οικονομικά αποδοτική λύση για έργα όπου απαιτείται Ψηφιακή Σήμανση πάνω από το ταμείο.
| Χρώμα | Μαύρο |
| Οθόνη | 11.5" 13.3" 15.6" |
| Συνδεσιμότητα | HDMI/VGA |
Χαρακτηριστικό
LCD
HDMI/VGA
Ενσύρματο
Τροφοδοσία
Πολλαπλές Γλώσσες
Οθόνη Ταμείου 4 Ψηφίων RF
Η συμβατική οθόνη ταμείου 4 ψηφίων είναι η αγαπημένη επιλογή των πελατών μας. Η οθόνη δεν απαιτεί καλωδίωση καθώς λειτουργεί με ραδιοσυχνότητες. Είναι η πιο οικονομικά αποδοτική και ασφαλής λύση για εγκατάσταση σε οποιοδήποτε περιβάλλον χωρίς καμία εξάρτηση από καλωδίωση ή διαθεσιμότητα δικτύου.
| Ύψος | 12cm |
| Πλάτος | 34cm |
| Πάχος | 5.5cm |
| Βάρος | 1.2 κιλά |
| LED | Κόκκινο, Πράσινο, Κίτρινο |
| Περίβλημα | Αλουμίνιο |
| Συνδεσιμότητα |
Ραδιοσυχνότητες |
Χαρακτηριστικό
Ψηφιακή Οθόνη
Ραδιοσυχνότητες
Ασύρματο
Τροφοδοσία
Πολλαπλές Γλώσσες
Μονάδες Εμφάνισης Χώρου Αναμονής
(LCD/LED) VGA/HDMI
Είναι σημαντικό να διασφαλιστεί ότι ο πελάτης περνάει τον πιο διασκεδαστικό χρόνο ενώ περιμένει τη σειρά του. Είναι επίσης μια καλή στιγμή για τις επιχειρήσεις να εκπαιδεύσουν τους επισκέπτες για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες τους, τραβώντας την προσοχή τους στο διαφημιστικό υλικό. Το πολυμέσο και η μονάδα ψηφιακής σήμανσης της Shangxu Queue παρέχουν στους χρήστες τις πιο σύγχρονες δυνατότητες για την παρουσίαση του διαφημιστικού υλικού τους με τον πιο επαγγελματικό τρόπο.
Τεχνικές Προδιαγραφές για το Player Box
| Χρώμα | Μαύρο | Λειτουργικό Σύστημα | Windows |
| Συνδεσιμότητα | HDMI/VGA | Τροφοδοσία | Τροφοδοτικό 12 V |
Χαρακτηριστικό
Διάφορες Επιλογές
Διάφορα Μεγέθη
Ψηφιακή Σήμανση
Μονάδα Κλήσης Πράκτορα
Τερματικό Κλήσης Εισιτηρίων με 21 κουμπιά
Οι μονάδες κλήσης με 21 κουμπιά είναι ιδανικές για σενάρια όπου οι πράκτορες στα ταμεία δεν διαθέτουν υπολογιστές.
Χαρακτηριστικό
Πληροφορίες Εισιτηρίου
Χρόνος Εξυπηρέτησης
Επιλογές Εισιτηρίου
Μονάδα Κλήσης Λογισμικού
Χαρακτηριστικό
Πληροφορίες Εισιτηρίου
Χρόνος Εξυπηρέτησης
Επιλογές Εισιτηρίου
Εγκατάσταση Οθόνης (Μπορεί να εγκατασταθεί ανάλογα με το λεπτομερές περιβάλλον σας)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό