| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QMS042 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Windows | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | Ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής λογισμικού QMS,Ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής QMS,Περιμένοντας σύστημα αναμονής νοσοκομείων |
||
Σύστημα διαχείρισης ουρών αναμονής για ασύρματες τράπεζες/νοσοκομεία πολλαπλών υπηρεσιών και πολλαπλών παρόχων
Σύστημα Διαχείρισης Ουρών Αναμονής
Πρώτα απ' όλα μια λύση, με την οποία μπορεί να αυξηθεί η αποδοτικότητα, η ποιότητα και η παραγωγικότητα πωλήσεων μιας Εξυπηρέτησης Πελατών. Δεύτερον, είναι ένα σύστημα πληροφορικής με στοιχεία υλικού και λογισμικού, το οποίο αποτελείται από τα ακόλουθα στοιχεία:
Τερματικό διανομής εισιτηρίων
Κεντρική οθόνη
Οθόνη μετρητή και τερματικό προσωπικού
Λογισμικό QMS
Ο πελάτης που εισέρχεται στην Εξυπηρέτηση Πελατών θα επιλέξει μια υπηρεσία στο τερματικό διανομής εισιτηρίων, στη συνέχεια με το τυπωμένο εισιτήριο θα καθίσει στον χώρο αναμονής πελατών. Κατά τη διάρκεια της αναμονής, ο πελάτης μπορεί να παρακολουθεί την κλήση των αριθμών εισιτηρίων σε μια κεντρική οθόνη, η οποία ταυτόχρονα μπορεί να προβάλλει ακόμη και διαφημίσεις.
Αυξημένη ικανοποίηση πελατών
Μειωμένο επίπεδο άγχους και αριθμός συγκρούσεων Αυξημένες πωλήσεις και διασταυρούμενες πωλήσεις
Αυξημένο κίνητρο προσωπικού Αυξημένη πιστότητα πελατών
Αυξημένα έσοδα και αποδοτικότητα κόστουςΜειωμένοι χρόνοι αναμονής
Μειωμένοι χρόνοι διοίκησης
Αυξημένος αριθμός ημερήσιων συναλλαγών Αυξημένη αποδοτικότητα προσωπικού
Τεχνική Παράμετρος Αξεσουάρ Συστήματος Διαχείρισης Ουρών Αναμονής
Μηχανή Εισιτηρίων Συστήματος Ουρών Αναμονής
| Ντουλάπι | Ντουλάπι από ψυχρό χάλυβα All in one |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 17” με ανάλυση 1280*1024 |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής IR 17” |
| Θερμικός Εκτυπωτής | Θερμικός εκτυπωτής 80mm με αυτόματο κόφτη |
| Διαμόρφωση PC |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 64G SSD 6 θύρες USB Εγκατεστημένο λειτουργικό σύστημα Windows |
| Ηχείο | Ενσωματωμένος ενισχυτής και 2 ηχεία |
| Τροφοδοτικό | 110V-240V |
|
Σύστημα Διαχείρισης Ουρών Αναμονής |
1. Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Ουρών Αναμονής: ελέγχει και διαχειρίζεται τις ουρές, μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία κλήσης πολλαπλών γλωσσών και μετάφρασης πολλαπλών γλωσσών, και μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία στατιστικών αναφορών
2. Η διεπαφή, η γλώσσα και η μορφή του εισιτηρίου μπορούν να προσαρμοστούν, και μπορείτε να προσθέσετε λογότυπο ή άλλες πληροφορίες στο εισιτήριο, όπως ώρα, αναμένοντες πελάτες, οι πληροφορίες είναι επεξεργάσιμες |
Τερματικό Κλήσης Προσωπικού Μετρητή
| Κουμπί | 21 κουμπιά πολλαπλών λειτουργιών |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 8 ψηφίων, 5 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό ουράς του καλούμενου πελάτη, 3 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό των αναμενόντων πελατών. |
| Τροφοδοτικό | 5V |
| Επικοινωνία | Ενσύρματη ή Ασύρματη |
| Κουμπί πολλαπλών λειτουργιών | “Κλήση”, “Επανάκληση”, “Μεταφορά””Αποθήκευση ουράς και επανάκληση” ”Υπενθύμιση χρόνου εξυπηρέτησης” “Καθαρισμός” και κ.λπ. |
| Προδιαγραφές για Οθόνη LED Μετρητή: |
|
Οθόνη LED 8 ψηφίων ΚΟΚΚΙΝΟ/ΔΙΧΡΩΜΗ
4 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό εισιτηρίου & 2 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό μετρητή, με βέλος για την κατεύθυνση προς τον αριθμό μετρητή
Η μορφή της οθόνης μπορεί να προσαρμοστεί
Τροφοδοτικό 110V-240 V
Διαθέσιμο ενσύρματο ή ασύρματο
|
Κουτί Αναπαραγωγής Πολυμέσων συνδεδεμένο με Κεντρική Οθόνη LCD
| Προδιαγραφές γιαΚουτί Αναπαραγωγής: |
|
* CPU: Dual Core 2.4GHZ Μνήμη 2G, SSD 32G * Λειτουργικό Σύστημα: Windows
|
|
*Ενσωματωμένο Λογισμικό Πολυμέσων και Αριθμού Ουράς, μπορεί να χωρίσει την οθόνη σε πολλές ζώνες, η μία πλευρά μπορεί να παίζει διαφημιστικό βίντεο, η άλλη πλευρά μπορεί να παίζει πληροφορίες ουράς, στο κάτω μέρος μπορεί να εμφανίζει κείμενο που τρέχει. χρησιμοποιώντας το κουτί αναπαραγωγής, ο αριθμός της ουράς εμφανίζεται στην οθόνη LCD
|
Τερματικό Ανατροφοδότησης Πελατών Ενσωματωμένο στο Σύστημα Διαχείρισης Ουρών Αναμονής (Προαιρετικό)
| Προδιαγραφές γιαΤερματικό Ανατροφοδότησης Πελατών: |
|
* Αξιολόγηση υπηρεσιών με κουμπί τεσσάρων επιλογών και θύρα USB *Ενσωματωμένο ηχείο, μπορεί να εκπέμπει φωνή, όπως "Καλώς ήρθατε", "Παρακαλώ σχολιάστε την υπηρεσία", "Ευχαριστώ" *Με 4 Επίπεδα Αστεριών για να δείξει την ικανότητα/στάση εργασίας του προσωπικού *Διαθέσιμη αναφορά στατιστικών και μπορεί να στείλει τα δεδομένα στον διακομιστή, βολικό για παρακολούθηση και έλεγχο από τη διοίκηση, και μπορεί να εξαχθεί σε Excel και να εκτυπωθεί
|
Σύστημα Διαχείρισης Ουρών Αναμονής Έτσιftwείναι
| UnicodeQueue Management Software | |
| Στοιχείο | Λειτουργία |
| 1. λογισμικό ελέγχου | κέντρο επικοινωνίας σήματος |
| 2. λογισμικό διαχείρισης | οι πελάτες ρυθμίζουν το σύστημα ουρών αναμονής |
| 3. πάνελ διανομέα εισιτηρίων | πάρτε έναν αριθμό εισιτηρίου ουράς |
| 4. Αναφορές του συστήματος ουρών αναμονής | παρέχει αρκετές χρήσιμες αναφορές |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό