| Τόπος καταγωγής: | guangzhou |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QTK199 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | διανομέας εισιτηρίων συστημάτων διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | Διοικητικό περίπτερο σειρών αναμονής οθόνης αφής,Αυτόματη συμβολική μηχανή εισιτηρίων σειρών αναμονής αριθμού,Διανομέας εισιτηρίων σειρών αναμονής τράπεζας |
||
Τράπεζα αυτόματη 19 ιντσών οθόνη αφής Διαχείριση ουράς Κιόσκι αριθμός κωδικού ουράς Εισιτηριακό μηχανισμό
Το λογισμικό συστήματος ουράς μπορεί να εγκατασταθεί στο περίπτερο με οθόνη αφής για την εκτύπωση εισιτηρίων.
Δημιουργεί αναφορές προσαρμοσμένες από τον χρήστη με τη μορφή γραφημάτων, διαγράμματος κυκλώματος και πίνακες.
Τύποι εκθέσεων:
| Επεξεργαστής: | Intel 2,41 GHz |
| Μνήμη: | 4GB |
| HDD | 64GB |
| Εμφάνιση: | 17 ιντσών IR οθόνη αφής με οθόνη LCD |
| Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80 mm |
| Ο/Η: | Λύσιμο λειτουργικό σύστημα Windows |
| Σύστημα φωνής | 1 ενισχυτής με 2 ομιλητές για τον αριθμό του εισιτηρίου φωνητική κλήση στα γαλλικά/αραβικά/αγγλικά κλπ πολλαπλές γλώσσες |
| Χρωματισμός: | Για τις προδιαγραφές του πελάτη |
| Δύναμη: | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-240V |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό