| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QTK171 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | Σύστημα διαχείρισης ουρών qms Ticket Dispenser | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Windows | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | Διανομέας εισιτηρίων συστημάτων σειρών αναμονής QMS,Διανομέας εισιτηρίων συστημάτων σειρών αναμονής 17 ίντσας,Διανομέας εισιτηρίων συστημάτων σειρών αναμονής της Intel 2.41Ghz |
||
17 ιντσών QMS Σύστημα Διαχείρισης Ουράς Μηχάνημα Έκδοσης Εισιτηρίων με Θερμικό Εκτυπωτή
Μηχάνημα Έκδοσης Εισιτηρίων Ευρέως Χρησιμοποιούμενο σε Σύστημα Διαχείρισης Ουράς για να παίρνει ο πελάτης έναν αριθμό εισιτηρίου, όπως δείχνει το παρακάτω διάγραμμα σύνδεσης:
![]()
Στοιχείο Συστήματος Διαχείρισης Ουράς
![]()
| Ντουλάπι | Όλα σε ένα ντουλάπι από ψυχρό χάλυβα |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 17” με ανάλυση 1280*1024 |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής IR 17” |
| Θερμικός Εκτυπωτής | Θερμικός εκτυπωτής 80mm με αυτόματο κόφτη |
| Διαμόρφωση PC |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 64G SSD 6 θύρες USB Εγκατεστημένο λειτουργικό σύστημα Windows |
| Ηχείο | Ενσωματωμένος ενισχυτής και 2 ηχεία για φωνητική κλήση αριθμού εισιτηρίου στα Αραβικά/Γαλλικά/Αγγλικά/Ρωσικά/Ιταλικά κ.λπ. πολλαπλές γλώσσες |
| Τροφοδοτικό | 110V-240V |
|
Σύστημα Διαχείρισης Ουράς |
1. Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Ουράς: ελέγχει και διαχειρίζεται τις ουρές, μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία πολλαπλών γλωσσών κλήσης και πολλαπλών γλωσσών μετάφρασης, και μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία στατιστικών αναφορών
2. Η διεπαφή, η γλώσσα και η μορφή του εισιτηρίου μπορούν να προσαρμοστούν, και μπορείτε να προσθέσετε λογότυπο ή άλλες πληροφορίες στο εισιτήριο, όπως ώρα, αναμένοντες πελάτες, οι πληροφορίες είναι επεξεργάσιμες |
![]()
| Κουμπί | 21 κουμπιά πολλαπλών λειτουργιών |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 8 ψηφίων, 5 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό ουράς του καλούμενου πελάτη, 3 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό των αναμενόντων πελατών. |
| Τροφοδοτικό | 5V |
| Επικοινωνία | Ενσύρματη ή Ασύρματη |
| Κουμπί πολλαπλών λειτουργιών | “Κλήση”, “Επανάκληση”, “Μεταφορά””Αποθήκευση ουράς και επανάκληση” ”Υπενθύμιση χρόνου εξυπηρέτησης” “Καθαρισμός” και άλλα. |
| Προδιαγραφές για Οθόνη Μετρητή LED: |
|
Οθόνη Μετρητή LED 8 Ψηφίων ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ
4 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό εισιτηρίου & 2 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό του μετρητή, με Βέλος για την κατεύθυνση προς τον αριθμό του μετρητή
Η μορφή εμφάνισης μπορεί να προσαρμοστεί
Τροφοδοτικό 110V-240 V
Διαθέσιμο ενσύρματο ή ασύρματο
|
![]()
| Προδιαγραφές για Κουτί Αναπαραγωγής : |
|
* CPU: Διπύρηνος 2.4GHZ Μνήμη 2G, SSD 32G * Λειτουργικό Σύστημα: Windows
|
|
*Ενσωματωμένο λογισμικό πολυμέσων και αριθμού ουράς, μπορεί να χωρίσει την οθόνη σε πολλές ζώνες, η μία πλευρά μπορεί να παίζει διαφημιστικό βίντεο, η άλλη πλευρά μπορεί να παίζει πληροφορίες ουράς, στο κάτω μέρος μπορεί να εμφανίζει κινούμενο κείμενο. χρησιμοποιώντας το κουτί αναπαραγωγής, εμφανίζεται ο αριθμός ουράς στην οθόνη LCD
|
![]()
| Προδιαγραφές για Τερματικό Ανατροφοδότησης Πελατών: |
|
*Αξιολόγηση υπηρεσιών με τέσσερα κουμπιά και θύρα USB *Ενσωματωμένο ηχείο, μπορεί να εκπέμπει φωνή, όπως "Καλώς ήρθατε", "Παρακαλώ σχολιάστε την υπηρεσία", "Σας ευχαριστούμε" *Με 4 Επίπεδα Αστεριών για να δείξει την ικανότητα/στάση εργασίας του προσωπικού *Διαθέσιμη στατιστική αναφορά και μπορεί να στείλει τα δεδομένα στον διακομιστή, βολικό για τον διαχειριστή να παρακολουθεί και να ελέγχει, και μπορεί να εξαχθεί σε Excel και να εκτυπωθεί
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εάν υπάρχει ενδιαφέρον για το προϊόν μας Σύστημα Διαχείρισης Ουράς, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις παρακάτω πληροφορίες
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό