| Τόπος καταγωγής: | GUANGZHOU |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Αριθμό μοντέλου: | Sx-QTK171 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σύνολο |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένα χαρτοκιβώτια συσκευασίας εξαγωγής με τον αφρό και άλλο υλικό προστασίας |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 σύνολο το μήνα |
| Ονομα: | διανομέας εισιτηρίων συστημάτων διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Windows | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο | ||
| Επισημαίνω: | Διανομέας εισιτηρίων συστημάτων σειρών αναμονής αντίστασης αντίκτυπου,διανομέας εισιτηρίων συστημάτων σειρών αναμονής αφής IR,διανομέας εισιτηρίων αντίστασης αντίκτυπου IR |
||
Σύστημα Διαχείρισης Ουρών 17 ιντσών με Οθόνη Αφής IR για Δάπεδο και Εκτυπωτή Εισιτηρίων
Εκτυπωτής Εισιτηρίων Ευρέως Χρησιμοποιούμενος σε Συστήματα Διαχείρισης Ουρών για τους πελάτες για να πάρουν έναν αριθμό σειράς, όπως δείχνει το παρακάτω διάγραμμα σύνδεσης:
![]()
Στοιχεία Συστήματος Διαχείρισης Ουρών
![]()
| Ντουλάπι | Όλα σε ένα ντουλάπι από ψυχρό χάλυβα |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 17” με ανάλυση 1280*1024 |
| Οθόνη Αφής | Οθόνη Αφής IR 17” |
| Θερμικός Εκτυπωτής | Θερμικός Εκτυπωτής Epson 80mm με αυτόματο κόφτη |
| Διαμόρφωση PC |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 64G HDD 6 θύρες USB Εγκατεστημένο Λειτουργικό Σύστημα Windows |
| Ηχείο | Ενσωματωμένος ενισχυτής και 2 ηχεία |
| Τροφοδοτικό | 110V-240V |
|
Σύστημα Διαχείρισης Ουρών |
1. Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Ουρών: ελέγχει και διαχειρίζεται τις ουρές, μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία κλήσης πολλαπλών γλωσσών και μετάφρασης πολλαπλών γλωσσών, και μπορεί να υλοποιήσει τη λειτουργία στατιστικών αναφορών
2. Η διεπαφή, η γλώσσα και η μορφή του εισιτηρίου μπορούν να προσαρμοστούν, και μπορείτε να προσθέσετε λογότυπο ή άλλες πληροφορίες στο εισιτήριο, όπως ώρα, αναμένοντες πελάτες, οι πληροφορίες μπορούν να επεξεργαστούν |
![]()
| Κουμπί Πίεσης | 21 κουμπιά πολλαπλών λειτουργιών |
| Οθόνη LCD | Οθόνη LCD 8 ψηφίων, 5 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό σειράς του καλούμενου πελάτη, 3 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό των πελατών που περιμένουν. |
| Τροφοδοτικό | 5V |
| Επικοινωνία | Ενσύρματη ή Ασύρματη |
| Κουμπί Πολλαπλών Λειτουργιών | "Κλήση", "Επανάκληση", "Μεταφορά" "Αποθήκευση ουράς και επανάκληση" "Υπενθύμιση χρόνου εξυπηρέτησης" "Καθαρισμός" και άλλα. |
| Προδιαγραφές για Οθόνη Μετρητή LED: |
|
Οθόνη Μετρητή LED 8 Ψηφίων Κόκκινου Χρώματος
4 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό εισιτηρίου & 2 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό του μετρητή, με Βέλος για την κατεύθυνση προς τον αριθμό του μετρητή
Η μορφή της οθόνης μπορεί να προσαρμοστεί
Τροφοδοτικό 110V-240 V
Διαθέσιμο ενσύρματο ή ασύρματο
|
![]()
| Προδιαγραφές για Player Box : |
|
* CPU: Dual Core 2.4GHZ Μνήμη 4G, SSD 64G * OS: windows
|
|
*Ενσωματωμένο Λογισμικό Πολυμέσων και Αριθμού Ουράς, μπορεί να χωρίσει την οθόνη σε πολλές ζώνες, η μία πλευρά μπορεί να παίζει διαφημιστικό βίντεο, η άλλη πλευρά μπορεί να παίζει πληροφορίες ουράς, στην κάτω πλευρά μπορεί να εμφανίζει κινούμενο κείμενο. χρησιμοποιώντας το player box, εμφανίζεται ο αριθμός της ουράς στην οθόνη LCD
|
![]()
| Προδιαγραφές για Τερματικό Ανατροφοδότησης Πελατών: |
|
*Αξιολόγηση υπηρεσιών με τέσσερα κουμπιά και θύρα USB *Ενσωματωμένο ηχείο, μπορεί να εκπέμπει φωνή, όπως "Καλώς ήρθατε", "Παρακαλώ σχολιάστε την υπηρεσία", "Σας ευχαριστούμε" *Με 4 Επίπεδα Αστεριών για να δείξει την ικανότητα/στάση εργασίας του προσωπικού *Διαθέσιμη αναφορά στατιστικών και μπορεί να στείλει τα δεδομένα στον διακομιστή, βολικό για παρακολούθηση και έλεγχο από τη διοίκηση, και μπορεί να εξαχθεί σε Excel και να εκτυπωθεί
|
![]()
![]()
![]()
![]()
Εάν έχετε οποιοδήποτε ενδιαφέρον για το προϊόν μας Σύστημα Διαχείρισης Ουρών, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις παρακάτω πληροφορίες
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό