| Place of Origin: | Guangzhou |
| Μάρκα: | ShangXu |
| Πιστοποίηση: | CE certificate |
| Model Number: | SX-QTK172 QMS |
| Minimum Order Quantity: | 1 set |
|---|---|
| Packaging Details: | Standard Export Packing Cartons with Foam and other protection material |
| Delivery Time: | 7 work days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 500 set per month |
| Ονομα: | σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής | γλώσσα: | Αγγλικά/Αραβικά/Γαλλικά/Ρωσικά. κλπ. Υποστηρίζεται πολλαπλή γλώσσα |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία: | Διαχείριση ουράς, έξυπνη εκτύπωση εισιτηρίων ουράς | Υλικό: | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Εγγύηση: | 1 ελεύθερο έτος | Εκτυπωτής: | Θερμικός εκτυπωτής 80mm |
| Χρήση: | διαχείριση σειρών αναμονής | Οθόνη αφής: | Επιτροπή αφής IR |
| OS: | Windows | Τροφοδοτικό: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Τύπος: | Ενσύρματο / Ασύρματο |
Κέντρο εξυπηρέτησης τραπεζών/ νοσοκομείων/ κλινικών
Νοσοκομείο/Κλινική/Φαρμακείο/Τμήμα γιατρών Ασύρματο ή με σύρμα LED/LCD Τόκεν Αριθμός Διαχείριση ουράς σύστημα εμφάνισης κλήσεων
![]()
Το σύστημα αποτελείται από τα ακόλουθα:
1. Τραπεζομηχανή: Εικονική οθόνη ακουστικής ακτινοβολίας IR LCD Monitor + PC + Θερμικός εκτυπωτής (Όλα ενσωματωμένα σε μία μονάδα)
2. τερματικό ή υπολογιστή που εγκαθιστά το λογισμικό κλήσης
3. LED/LCD κύρια οθόνη στην κοινή περιοχή αναμονής.
4. Οθόνες LED/LCD πάνω από το πάγκο (προαιρετικά)
5Όλες οι μονάδες συνδέονται μεταξύ τους μέσω RS485 ή ασύρματων οδών.
![]()
Συστατικό του συστήματος διαχείρισης ουράς
![]()
• 17 ιντσών οθόνη LCD με οθόνη αφής • Επιλέξτε Υπηρεσία που απαιτείται. • Το εισιτήριο εκτυπώνεται με το επιλεγμένο όνομα υπηρεσίας, αριθμό εισιτηρίου, αριθμό προσώπου που περιμένει, ημερομηνία και ώρα,• Περιλαμβάνει χαρακτηριστικά αναφοράς σε πραγματικό χρόνο. • Ενσωματωμένο σε βιομηχανικό υπολογιστή • Μπορεί να συνδεθεί με RS485 με σύρμα ή ασύρματο
| Υπουργείο | Όλα σε ένα κρύο ατσάλινο ντουλάπι |
| Εικονική οθόνη | 17 ∆είκτης LCD με ανάλυση 1280*1024 |
| Εικόνα αφής | 17 ∆είκτης αφής υπέρυθρου |
| Θερμικός εκτυπωτής | 80 mm θερμικός εκτυπωτής Epson με αυτοματοποιημένο κοπτήρα |
| Διαμόρφωση υπολογιστή |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 SSD 64G 6 θύρα USB Εγκαταστάθηκε το λειτουργικό σύστημα Windows |
| Ομιλητής | Ενσωματωμένος ενισχυτής και 2 ηχεία για φωνητική κλήση στα αραβικά / γαλλικά κλπ πολλαπλές γλώσσες |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V-240V |
|
Σύστημα διαχείρισης ουράς |
1.Το λογισμικό του συστήματος διαχείρισης ουράς: έλεγχο και διαχείριση των ουρών, μπορεί να συνειδητοποιήσει τη λειτουργία της πολυγλωσσικής κλήσης και της πολυγλωσσικής μετάφρασης,και μπορεί να συνειδητοποιήσει την αναφορά στατιστική λειτουργία
2.Συμβουλευτής και γλώσσα και μορφή εισιτηρίου μπορεί να προσαρμοστεί, και μπορείτε να προσθέσετε λογότυπο ή κάποιες άλλες πληροφορίες για το εισιτήριο, όπως ο χρόνος, αναμονή των ανθρώπων, οι πληροφορίες μπορούν να είναι επεξεργαστέες |
|
|
|
![]()
| Πατήστε το κουμπί | 21 κουμπί πολλαπλών λειτουργιών |
| Εικονική οθόνη | 8 ψηφία οθόνη LCD, 5 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό ουράς του καλούμενου πελάτη, 3 ψηφία που δείχνουν τον αριθμό των πελατών που περιμένουν. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 5V |
| Επικοινωνία | Ασύρματα ή με καλώδιο |
| Δικτυακό κουμπί | Καλέστε, Ανακληρώστε, Μεταφέρετε, Αποθηκεύστε σειρά και επανακαλέστε, Αναμνηστική ώρα εξυπηρέτησης, Καθαρή κλπ. |
| Προδιαγραφές για οθόνη LED: |
|
8 ψηφία RED Color LED Counter Display.Δύο χρώματα είναι επίσης διαθέσιμα.
4 ψηφία για τον αριθμό του εισιτηρίου και 2 ψηφία για τον αριθμό του μετρητή, με βέλος για την κατεύθυνση προς τον αριθμό του μετρητή
Η μορφή εμφάνισης μπορεί να προσαρμοστεί
Ηλεκτρική τροφοδοσία 110-240 V
Διαθέσιμο με σύρμα ή ασύρματο
|
| Προδιαγραφές για την κύρια οθόνη LED: |
|
4 γραμμές * 8 ψηφία RED Color LED Counter Display.Δύο χρώματα είναι επίσης διαθέσιμα.
4 ψηφία για τον αριθμό του εισιτηρίου και 2 ψηφία για τον αριθμό του μετρητή, με βέλος για την κατεύθυνση προς τον αριθμό του μετρητή
Η μορφή εμφάνισης μπορεί να προσαρμοστεί
|
![]()
| Προδιαγραφές γιαΚουτί παίκτη: |
|
Βασισμένο σε Windows ή Android
|
|
*Συγχρονισμένο λογισμικό πολυμέσων και αριθμού ουράς, μπορεί να χωρίσει την οθόνη σε πολλές ζώνες, μια πλευρά μπορεί να παίξει το διαφημιστικό βίντεο, μια άλλη πλευρά μπορεί να παίξει τις πληροφορίες ουράς,στο κάτω μέρος μπορεί να εμφανίσει το τρέχον κείμενο. χρησιμοποιώντας το κουτί του παικτή, κάντε τον αριθμό ουράς που εμφανίζεται στην οθόνη LCD
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Εάν υπάρχει κάποιο ενδιαφέρον για το προϊόν μας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας με τις παρακάτω πληροφορίες
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Cherish
Τηλ.:: +8613826017042
Ευφυής ταμπλέτα αφής 7 ίντσας τράπεζας που καλεί το τελικό ηλεκτρονικό σύστημα αναμονής
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας 10 σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής Qms μετρητών
Υπηρεσιών κεντρικού εικονικό λογισμικού σύστημα αναμονής κλήσης ηλεκτρονικό
διοικητική συσκευή σειρών αναμονής 50HZ 60HZ με τον εκτυπωτή εισιτηρίων αριθμού
Αυτόματο σύστημα διαχείρισης σειρών αναμονής περίπτερων διανομέων εισιτηρίων
Εσωτερικό Dustproof καλώντας σύστημα αριθμού σειρών αναμονής 17 ίντσας ασύρματο
Διαλογικό ευφυές σύστημα σειρών αναμονής διοικητικής τράπεζας αριθμού πολυμέσων συμβολικό